Szafy serwerowe i akcesoria firmy Triton

Firmę założono na początku lat 90 ubiegłego wieku w Pardubicach położonych w centrum Czech. Oddział w Pradze odpowiedzialny jest za sprzedaż w Czech. Dział sprzedaży zagranicznej zlokalizowany jest w siedzibie głównej w Pardubicach. Główny magazyn znajduje się jest w strategicznym miejscu niedaleko sieci kolejowej, autostrady oraz portu. Części do maszyn produkujących 19” obudowy oraz akcesoria są przygotowywane przez światowej sławy firmy produkujące maszyny – Trumpf oraz Euromac. Półprodukty malowane są proszkowo – jest to odpowiedni system nanoszenia farby. Farba proszkowa używana jest do stworzenia mocnej oraz wytrzymałej powierzchni odpornej na mechaniczne oraz chemiczne uszkodzenia.

Szafy stojace seria RMA

Spawana szafa ze zdejmowalnymi pokrywami bocznymi i tylną, certyfikat IP20, ładowność 300 i 400 kg. Uniwersalna szafa do celów przetwarzania danych i telekomunikacji.

Szafy stojace seria RDA

Spawana szafa serwerowa, certyfikat IP20, ładowność 1500 kg. Szafa RDA jest przeznaczona dla serwerów i aktywnych urządzeń dla sieci komputerowych. Jest zwykle wyposażana w perforowane drzwi, które zapewniają optymalne chłodzenie.

Szafy stojace seria RDE

Spawana szafa serwerowa przygotowana do instalacji niezależnych urządzeń klimatyzacyjnych, certyfikat IP54, ładowność 1500 kg. Szafa serwerowa RDE ma wzmocnioną konstrukcję i jest wykonana z grubszego materiału.

Szafy wiszace seria RBA 2-sekc.

Szafa z podwójną sekcją do montażu na ścianie, certyfikat IP30, ładowność 30 kg. Wysoka jakość wykonania oraz najnowsze technologie zapewniają doskonały wygląd szafy. Szafa w standardowej wersji ma szklane drzwi.

Szafy wiszace seria RUA

Spawana szafa z pojedynczą sekcją do montażu na ścianie z demontowalnymi panelami bocznymi, certyfikat IP30, ładowność 30 kg. Układ zawiasów umożliwia otwarcie drzwi pod kątem prawie 180°.

Przełączniki KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie RACK. Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce!

Dyski WD RED Pro

Dyski WD RED Pro dostępne w naszej ofercie. Dyski RED Pro dedykowane są dla dysków sieciowych i gwarantują wysoką wydajność i niezawodność. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły i super cenę – więcej.

Pakiety EPA CARE PACK

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack – szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych – sprawdź nasze wsparcie techniczne – tutaj.

Skontaktuj się z nami aby poznać naszą ofertę. Pomożemy dobrać sprzęt specjalnie dla Ciebie!